Tweet
 

3D tlač je 3D FORBIS

Naše 3D tlačiarne ponúkajú z hľadiska pomeru cena/výkon optimálne a variabilné riešenie pre rôzne odbory ako automobilový priemysel, spotrebný priemysel, zlievarenstvo, lekársku techniku i medicínu a v neposlednom rade aj pre vzdelávanie a architektúru.

 

Plno farebný systém pre 3D tlač produkuje prototypy a hotové výrobky s vysokým rozlíšením a plno farebne, rýchlo a cenovo dostupne.

 

Vylepšená technológia tryskovej tlače vytvára časti s ostro definovanými funkciami, zvýšenou presnosťou a presnou farbou.

Môžete tlačiť a hodnotiť zhmotnené modely dizajnového návrhu v ich konečnej podobe.

 

Rýchla 3D tlač modelov s vysokým rozlíšením znamená, že už nebudete ďalej dlho čakať na prototypy, alebo hotové výrobky.

 

Táto jedinečná výbava, 24-bitov vo farbe, 3D tlače produkuje farebné modely tak, že presne odráža Vaše originálne navrhnuté dáta.

 

Farebné modely odrážajú viac informácií, než akákoľvek iné typy rýchlej prototypyzácie, za predpokladu Vašej strategickej výhody vo vývoji výrobku.

 

 

  • tvrdé (odolné voči tlaku a namáhaniu )
  • elastické (pružné )
  • vode odolné (nepremokavé)
  • odolávajú vysokým teplotám (určené na priame
    odlievanie )
  • a mnoho ďalšieho...

Vďaka rôznym druhom používaných práškov a kombinácii s rôznymi infiltrantmi sa dá dosiahnuť široké spektrum vlastností vyrábaných modelov. Prášky na báze sádry a kompozitu umožňujú výrobu pevných a tvrdých modelov. Elastické modely (simulácie gumových dielov) je možné vyrobiť z prášku na báze škrobu. Portfólio materiálov doplňuje prášok pre priame odlievanie hliníku alebo iných zliatin.

 

 

Rýchlosť tlače: 2-4 vrstvy za minútu

 

 

Rozsah bloku výrobku: 254 x 356 x 203 mm – jednotlivé bloky, je možné skladať bez obmedzenia veľkosti

 

 

Hrúbka vrstvy: Užívateľ nastaví podľa času tlače; 0.089-0.203 mm

 

 

Materiály: Vysoko výkonné kompozitá, priame odlievanie

 

 

Rozlíšenie: 600 x 540 dpi